KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487490
nr 1248 7490
Carl Berchmans, signerad, klostermunk. Olja på duk, 66x56
Kondition: slitage, skador, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:01:52
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr